Apie mus

Įmonė „Tūta" buvo įkurta 1991 metais ir šiandien ji – viena žinomiausių sporto aprangų kūrėjų bei gamintojų. 

Ilgus metus bendradarbiaudama su garsiausiu visų laikų Lietuvos krepšininku Arvydu Saboniu, 2006 metų pabaigoje „Tūta" įgijo teisę į profesionalių krepšinio aprangų kokybės ženklą „Approved by Sabonis“. 2011 metais, kartu su A. Saboniu, įmonė sukūrė laisvalaikio drabužių liniją vyrams „Sabonis 220“.

2007-2011 metais, dirbant kartu su tarptautine krepšinio asociacija „FIBA Europe“, „Tūta" sėkmingai įgyvendino unikalių, labiau moteriškų aprangų sukūrimo projektą krepšinio profesionalėms. 2010 pasaulio čempionate Čekijoje, dar didesnį perversmą moterų krepšinyje sukėlė „Tūtos“ sukurtos pirmosios pasaulyje krepšinio aprangos-suknelės.

Šiandien UAB „Tūta" siekia ir toliau sėkmingai dirbti, realizuojant naujausias dizaino, konstrukcijos ir medžiagų technologijas bei įgyvendinant unikalias, novatoriškas idėjas. Įmonė ne tik stengiasi kiekvienai komandai ir atskiriems atletams pasiūlyti kokybę už priimtiną kainą: kiekvienas partneris ir projektas vertas išskirtinio dėmesio ir unikalaus sprendimo.

„Tūta". Įkvėpti kurti nuo 1991.