Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimo adresas:

UAB "Tūta", Jonavos g. 104, 44138 Kaunas, +37065500990

Кokybiškų prekių grąžinimo sąlygos: 

1. Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo/atsiėmimo.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Klientui, grąžinančiam prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos.

3. Pinigai grąžinami pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Prašome su grąžinamomis prekėmis pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą. Joje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. Pinigai  už prekes grąžinami per 7 darbo dienas nuo tos dienos, kai prekė pasiekia Tūta nurodytu adresu.

4. Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Pirkėjo reikalavimus arba individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos.

5. Tūta neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą.

 

Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

1. Jei iš www.tuta.lt  įsigijote netinkamos kokybės prekę ir pardavėjas su Jumis neaptarė prekės trūkumų arba kokybės trūkumai išaiškėjo per nurodytą garantinį laikotarpį, Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo:

     - pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

     - atitinkamai sumažinti prekės kainą;

     - per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti Jums prekės trūkumų pašalinimo išlaidas;

     - grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.

2. Norimas grąžinti prekes Jūs turite pristatyti adresu UAB „Tūta“, Jonavos g. 104, 44138 Kaunas, +37065500990

3. Tūta įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu:

     - prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu;

     - neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms. 

4. Pinigai grąžinami per 7 kalendorines dienas nuo prekės gavimo pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Prašome su grąžinamomis prekėmis pateikti užpildytą prekių grąžinimo formą. Joje būtina nurodyti banko sąskaitos numerį, į kurią bus pervedami grąžinami pinigai. 

5. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti klientų aptarnavimo skyrių el. paštu: info@tuta.lt apie patirtas pašto išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, atsiunčiant skenuotą arba nufotografuotą pašto kvitą el. paštu. Klientų aptarnavimo skyrius informuos apie tai grąžinimų skyrių bei buhalteriją, kad pinigai būtų pervedami klientui kartu su suma, suskaičiuota už grąžintą prekę, per 7 kalendorines dienas.

×