Paprastas ir greitas prekių grąžinimas.

Кokybiškų prekių grąžinimo sąlygos: 

1. Jeigu įsigytos prekės nepateisina Jūsų lūkesčių, jas galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo dienos.

2. Visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nesugadinta pakuote, jos negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos. Klientui, grąžinančiam prekę, tenka kokybiškų prekių siuntimo išlaidos.

3. Pinigai grąžinami tokiu pačiu būdu kokiu buvo gautas mokėjimas. Pinigai  už prekes grąžinami per 1-7 darbo dienas nuo tos dienos, kai prekė pasiekia Tūta nurodytu adresu.

4. Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Pirkėjo reikalavimus arba individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos.

5. Norint grąžinti užsakymą susisiekite su mumis ir mes Jums atsiųsime siuntos lipduką, kurį reikės užklijuoti ant siuntos ir siuntą įdėti į artimiausią siuntų tarnybos Venipak paštomatą. Paštomatų sąrašas.

Jeigu paštomato arti Jūsų adreso nėra arba jais naudotis Jums nėra patogu, tuomet parašykite mums eshop@tuta.lt arba paskambinkite telefonu +37061716181 nurodykite norimo grąžinti užsakymo numerį ir mes iškviesime kurjerį kuris atvyks paimti grąžinamos siuntos.

Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos:

1. Jei iš www.tuta.lt  įsigijote netinkamos kokybės prekę ir pardavėjas su Jumis neaptarė prekės trūkumų arba kokybės trūkumai išaiškėjo per nurodytą garantinį laikotarpį, Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti iš pardavėjo:

     - pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

     - atitinkamai sumažinti prekės kainą;

     - per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti Jums prekės trūkumų pašalinimo išlaidas;

     - grąžinti sumokėtus pinigus ir vienašališkai nutraukti sutartį.

2. Tūta įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu:

     - prekės netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu;

     - neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms. 

3. Pinigai  už prekes grąžinami per 1-7 darbo dienas nuo tos dienos, kai grąžinama prekė pasiekia Tūta nurodytu adresu.

4. Jei prekė gauta nekokybiška arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, prašome informuoti klientų aptarnavimo skyrių el. paštu: eshop@tuta.lt arba telefonu +37061716181